Volkan İtfaiye Araçları

Volkan İtfaiye Araçları

Kurulduğu günden bu yana Volkan İtfaiye, Türkiye’de ki itfaiye araçları sektöründe günümüz teknolojisinin yakalamasına 20 yılı aşkın bir süredir tüm Türkiye’ye fayda sağlamaktadır. Bütün güncel teknoloji program ve ekipmanlarla üretim sağlayıp, bu özverisini geniş ürün yelpazesi ile taçlandırmış hem iç pazar talebini hemde uluslar arası ülkelerde Türk bayrağının, üretim gücünün ve kalitesinin öncülüğünü üstlenerek ispatlamıştır. Tüm ürünlerini Türkiye’nin sanayi gücünün bir ifadesi olarak görüp, kendi ilkeleri doğrultusunda gerek kalite ve gerekse Ar-Ge hizmetlerinde ve gerekse Satış Sonrası Hizmet kısmında ülkemizin en güvenilir ve öncü firması olmaktan onur duyar. Volkan İtfaiye araçları müşterilerine kalite ve koşulsuz şartsız müşteri memnuniyeti ilkesi ile uzun yıllardan beri kalıcı çözümler sunmaktadır.

GÜVENLİK ÖNCELİĞİMİZ!

”Müşterilerimizin güvenliği, bizim İlkemiz!” – Volkan itfaiye araçları kelimenin tam anlamıyla markasının temsil ettiği öncü sektör firmasıdır.

Garanti verdiğimiz ”güvenli” ürünleri, teknolojileri ve ekipmanlarımı ile net bir şekilde görülmektedir. Ancak liderlik vasfı ve anlayışıyla daha da ilerleyerek, yardıma ihtiyacı olan herkesin, yardım edenlerin ve yardımı organize edenlerin güvenliğini sağlamakla markasını herkesin duyurmaktan kullanmaktan memnun olduğu bir isim haline getirmiştir.

Üstelik İstanbul Sanayi Odası tarafından her yıl açıklanan Türkiye’nin en büyük şirketleri listesinde Ülkemizde bulunan yaklaşık 250 bin şirket arasından ciro bazında en büyük 1000 şirket arasına girmiştir. Üstelik verdiği hizmet politikası ve her gün gelişen teknolojiye ayak uydurma misyonu Volkan İtfaiye Araçlarının gurur tablosudur.

Kaynak: http://volkan.com.tr/

 

YORUM YAZ