1. Ana Sayfa
  2. Bluetooth Kulaklık
  3. Airdots Pro İnceleme | Kullanıcı Yorumu

Airdots Pro İnceleme | Kullanıcı Yorumu

Xiaomi Airdots Pro İnceleme
7

Arkadaşlar herkese merhaba,

Bu gün ki konumuz Xiaomi‘nin Airpods Pro katil adayı ürünü ismi çok benzeyen Airdots Pro veya bir diğer adıyla Mi True Wireless Earphones 🙂

Şimdi gelelim yorumlamaya, arkadaşlar öncelikle ben ürünü Hepsiburada’dan 289,90 TL ye aldım. (Tam 22 saat sonra ürün elime geçti inanılmaz bi hız bunu belirtmeden geçemeyeceğim.) Şimdi geçelim ürüne, arkadaşlar tasarımdan bahsetmeme gerek yok sanırım bu yazıyı okuyana kadar zaten Youtube’dan yeterince video izlemiş olacağınızı tahmin ediyorum.

Kulaklığın ses performansını beğendim. Sesler net, en ince detaylara kadar duyabiliyorsunuz. Bass’lar ideal fakat tiz konusunda aynı şeyleri söyleyemeyeceğim. Şimdi arkadaşlar ”Beğeni” o kadar göreceli bir kavram ki bazılarınızla aramızda uçurum farklar olabilir. İyi bir kulağa sahip olduğumu düşündüğüm için benim kriterlerim yüksek arkadaşlar. O yüzden yorumladıktan sonra puanlama yaparak daha iyi anlamanızı sağlamaya çalışacağım.

En beğendiğim tarafı ses yüksekliği. Son seviyede kulaklarınızı rahatsız edebilecek kadar yüksek seste müzik dinleyebilirsiniz özellikle yüksek ses seven arkadaşlar varsa hiç düşünmeden alabilirler. Düşük seviyelerde bassları hissedemiyorsunuz arkadaşlar. %50-%80 arasında ki ses seviyelerinde kulaklık en iyi performansı sunuyor. Sesi sonuna kadar açtığınızda sesleri patlatmıyor. Bu çok iyi bir güzellik daha önce Jabra’nın kulaküstü kulaklığını denemiş bir olarak 28 mm ses sürücüsünde bile bu performansı alamadığımı söyleyebilirim. Bu konuda kulaklık sınıfı geçti.

Son olarak mikrofon performansına değinmek istiyorum. Arkadaşlar kesinlikle kötü değil, hatta şaşırtıcı bir performansı var. İlk defa bir kulaklıkla uzun bir görüşme sağlayabildim 🙂 Cadde üzerinde pek çok ses olmasına rağmen sesi güzel iletti. Sakın telefon mikrofonu performansı beklemeyin üzülebilirsiniz fakat QYC-Jabra- JBL- Airpods denemiş birisi olarak başarılı bulduğumu net olarak söyleyebilirim. Ses biraz boğuk gidiyor ama kesinlikle mikrofon konusunda başarılı.

Gelelim Performans Rating’e:

Ses Yüksekliği: 9 /10

Bass: 7 /10

Tiz: 6 /10 (Maalesef ufakta olsa cızırtılar mevcut)

Tasarım: 8/10

Airdots Pro | Seofit.net
Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (4)

  1. Yorumlarınız sayesinde kulaklık almaya karar verdim ,ürünle ile ilgili uzun süredir araştırma içersindeyim ama siz herşeyi çok net bir şekilde iletmişsiniz bilgilendirmeniz için çok teşekkürler .