İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Fitness
  3. DNP Kullanıcı Yorumu (Dinitrophenol – Yağ Yakıcı)

DNP Kullanıcı Yorumu (Dinitrophenol – Yağ Yakıcı)

DNP - Dinitrophenol | SeoFit

DNP isimli yağ yakıcı mı diyim yoksa tarım ilacı mı diyim tam olarak bilemedim ama ilk defa kullanan birisi olarak size şunu söyleyebilirim ki kulaktan dolma efsanelerle birebir örtüşüyor etkileri. Size 15 günlük kullanım sonucunu ve gün gün etkilerini söyleyeceğim ki kullanan yada kullanacak arkadaşlar neler olacağını bilsin..

Arkadaşlar KESİNLİKLE tavsite etmiyorum. İnanılmaz derecede vücut ısınızı artırıyor ve vücut direnci zayıf arkadaşlar bunu kaldıramayabilir, hastanelik olabilir hatta ölebilir.. Ufak kapsül halinde satılan DNP ilk 5 gün 1 tablet, sonraki 5 Gün 2’şer tablet son 5 Günde 3’er tablet olarak kullanılıyor.

Şimdi gelelim gün ve gün Etkisine;

1. Gün: Hiç bir şey fark etmiyorsunuz. Hiç bir anormallik söz konusu değil hatta ilaçtan şüphe bile etmeye başlayabilirsiniz.

 2. Gün: Gene büyük bir etki yok ama çok hafif sıcak basmaları olabilir..

3. Gün: Artık etki göstermeye başlıyor ve yavaş yavaş terlemeye başlıyorsunuz.En Kritik gün olan 3. gün sizin son rahat gününüz.

4.Gün: Efsane derecede ter basması aşırı sıcak hissi artık kışın ortasında bile çırılçıplak yürüme isteği geliyor. Artık vücudunuz o kadar ısınıyor ki inanın oturduğunuz yerde bile sanki koşarmışçasına ter boşalıyor. Etrafınızda ki insanlara derdinizi anlatamayabilirsiniz. Ve mutlaka yanınızda yedek tshirt’ler bulundurun.

5.Gün: Artık Geceleri de uyuyamamaya başlıyorsunuz. Çünkü öyle bir ter döküyorsunuz ki litreler yanında kifayetsiz kalır. Yastığınızın ıslaklığına uyanıyorsunuz.. Yataktaki çarşaf battaniye sırılsıklam oluyor ve ben gibi ıslaklığı sevmiyorsanız uykusuz kalıyorsunuz.

 6.Gün: Ben 6.gün sonunda 6 kilo vermiş olarak uyandım. Ve o kadar çok terliyordum ki inanın ne kadar tarif etsemde bu hali yaşamadan anlayamazsınız. iş yerine 4-5 tane tsihrt götürüyordum.

7.Gün: Günler artık tekrarlamaya aşırı derece terlemeye devam ediyorsunuz. Evim büyük olduğundan gece uyurken 3 yatak kullanmaya başladım. Çünkü artık yatak yatılmaz ıslaklığa geliyor. Her gün başka bir yatakta yatıyorum ve diğer yatağımın kurumasını bekliyordum. İnanın 3 günde kurumuyor yatak 🙂

8. gün: yaklaşık 9.5 kilo vermiş olarak uyandım ve rutin günlerime diyetle devam ediyordum. Aşırı sıcak basmalarına devam..

 9.Gün: Aynı rutin günlerden

10.gün: Aynı rutin gün

11.gün: 3 Tablete geçtim artık allahım sana geliyorum dedirtti. Sabah 2 akşam 1 yutuyordum ki gece terlemem azalsın diye ama ne mümkün.. Konuşurken bile nefes nefese kalmaya başlıyorsunuz çünkü vücut DNP ile uğraşıyor tüm gücünü kendini soğutmaya kuıllanıyor ve aşırı halsizlik oluyor.

 12.gün: Rutin gün.

13.Gün: Rutin gün

 14.Gün: Son gündü kullandım ve bitirdim.

 Daha fazla uğraşmadım. Tamı tamına 14 kilo verdim. Artık daha zayıftım ama dönüp arkama baktığımda çektiğim çile buna değermiydi o tartışılır. Halsizlik, güçsüzlük ve aşırı terleme ağır işlerde çalışan arkadaşları çok etkiler. Ağırlık antrenmanlarınız neredeyse %80 güç kaybıyla devam ediyor.. Bol kardiyo yaparsanız size müthiş fayda sağlar. Ama etraftaki insanlar size yaratık gibi bakıyor.. Ben bu ilacı son baharda havalar serinken kullanıyordum ve o kadar çok insan bana hastaneye gidelim dedi ki onları hastaneye gitmemek için ikna edene kadar saatlerim gitti. Durum çok zor, özellikle çalışanlar için.. Dediğim gibi profesyonel arkadaşlar alabilir ama dikkatli olmak lazım. Kesinlikle herkese tavsiye etmiyorum.

Yorum Yap

Yorum Yap