İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Araba
  3. GCT 9H Seramik Kaplama Kullanıcı Yorumları

GCT 9H Seramik Kaplama Kullanıcı Yorumları

9

Evet arkadaşlar yeni bir tecrübemle daha karşınızdayım 🙂

Arabamı n11’den aldığım GCT Markalı 9H Seramik ile kapladım. Sonuç mu ?

– Muhteşem.

Evet arkadaşlar uzun süre Seramik Kaplama ile araştırma içerisindeydim. Yaklaşık youtube’da 20-25 tane video izledim internette uzun uzun araştırdım ve sonunda GCT 9H Seramik’te karar kıldım. Almadan önce özellikle google’da ‘’ GCT 9H Seramik Kaplama Kullanıcı Yorumları’’ olarak arattım ama sadece 1 arkadaşın Fluence’sini kapladığını gördüm açıkcası oda kötü geldi almaktan vazgeçecektim ki, nasılsa 100 TL diyerek attım sepete ve aldım.

Gelelim ürüne, içerisinden gayet yeterli  50 ML lik cam şişede seramik sıvısı yanında eldiven, ped, süngeri ve gözlük cam bezi ile geliyor.

Kapladığım araç FLUENCE ve yaklaşık 2 kat kalın bi şekilde atmama rağmen şişenin yarısı kaldı. Biliyorsunuz ki fluence geniş bir araç ve 25 ML gibi bir miktarla 2 kat atabilmek gayet iyi.

Sonuç:

Arkadaşlar gözle görülür parlaklık. Çok net şunu söyleyebilirim ki ürün sınıfı geçti. Polisajdan sonra izopropil alkol ile silmem gerekirdi fakat fırsatım olmadı. Direk uygulamayı yaptım ve sonuç gerçekten mükemmel. KESİNLİKLE TAVSİYE ediyorum. Özellikle şunu belirtmekte fayda var, arkadaşlar ürün piyasanın en uygun fiyatlı ürünü ve bu fiyata uygulama sonrasında gördüğünüz hidrofobik özelliği (Su kaydırıcılığı) her şeye değer. Artık arabayı çok rahat yıkıyorum, üzerinde gerçekten kir ve tutmuyor.

Ürünü uygulayalı tam 2 hafta oldu. Dün arabayı yıkadım ve yıkmada ki herkes arabanın neden hiç su tutmadığını sordu 🙂 (Biliyosunuz ki bu konuda herkesin bilgisi yok) Hatta amcanın bi tanesi gelip nerde yapıyorlar bunu çok güzel demesi beni çok mutlu etti. Arkadaşlar söylediğim gibi ürünü kendim uyguladım ve inanılmaz basit. Resimleri aşağıya bırakıyorum aklınıza takılan bişey olursa yorumlara bırakabilirsiniz.

Sağlıcakla kalın 🙂

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)