1992 İstanbul doğumluyum. İstanbul’da yaşıyorum AFYON KOCATEPE ÜNİ. İstatistik bölümü mezunuyum. Biraz mağaza müdürü çokça bankacıyım. Yaklaşık 2017 yılından bu yana özel bir banka personeliyim.

 2011 yılından bu yana web sitelere merakım artarak devam etmekteyken, Arama Motoru Optimazasyonunu (SEO’yu) meslek edinme çabalarım ailevi baskılardan dolayı başarısız olmuş, dayanamayıp SSK’sı olan bir iş arayışım 2015 yılında son bulmuştu ve yeni bir hayat ortamına atıldım. Farkındalığım yaş ile birlikte artarken merak peşimi bırakmadı ve öğrencilik döneminde ek gelir elde etme çabalarım başarıyla son buldu. Yaklaşık 12 firma/+100 web sitesi sahibi ile çalışma fırsatı bulup farklı sektörlerde farklı başarılar elde ettim.

Webmaster forumlarında başlayan bu heyecanım 2015 yılında sönmüş gibi gözüksede hobi olarak öğrenmeye araştırmaya devam ettim, şimdi ise içimi dökecek denemelerimi yapacak bir siteye sahibim.

Her önerim/tavsiyem yaşanmışlık ve tecrübe ile sabittir. Elde ettiğim tüm bilgileri araştırarak deneyerek ve yanılarak öğrendim.

Bu arada belirtmeden geçemeyeceğim görüp görebileceğiniz en koyu FENERBAHÇELİYİM.