İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Hızlı ve Öfkeli 9 İlk Fragmanı

Hızlı ve Öfkeli 9 İlk Fragmanı

suratli-ve-ofkeli-9-bir-numara-fragmanla-onumuzde-TjEuznem.jpg

Aşikâr bir hayran kitlesi olan, otomobil tutkunu bir ekibin başından geçen fizik kanunlarına aykırı sahneleri ile dikkat çeken bir seri olan Fast and Furious ya da Türkçe ismiyle Süratli ve Öfkeli yeni filmi ile beyazperdeye geri dönüyor.

Geçtiğimiz günlerde kısa bir medya ile Süratli ve Öfkeli 9 filmi ile ilgili 1. imajlar paylaşılmıştı. Artık de filmin 1. fragmanı yayınlandı. 3.5 dakikalık uzun fragmanda filmin konusu ve oyuncularla ilgili birçok malumat taraf alıyor. Adeta filmin kısa bir ön gösterimi olan fragmanda serinin önceki sürümlerinde gördüğümüz Dwayne Johnson taraf almıyor. Yakın hengamda seri ile ilgili gelgelelim gayrı bir filmle önümüze çıkan Dwayne Johnson, bu filmde rol almıyor.

Süratli ve Öfkeli 9 bir numara fragmanla önümüzde

Öte yandan filmde bedelli bir süpriz de yan alıyor. Serinin Tokyo Drift versiyonunda ölen Han, Süratli ve Öfkeli 9 ile geri dönüyor. Han’ın nasıl canlandığı ise fragmanda anlatılmıyor. Muhtemelen filmde bu bahiste birtakım malumatlar verilecek.

Filmin ana konusu ise Dom‘un kardeşi düşman bir karakter olarak geri dönüyor. Önceki filmde de mahal alan ve Charlize Theron’un canlandırdığı Cipher karakteri ile işbirliği yapan bed kalpli kardeş ile Dom ve ekibinin maceraları filmin ana konusunu oluşturuyor.

Süratli ve Öfkeli 9‘da Michelle Rodriguez, Charlize Theron, Helen Mirren, ve Tyrese Gibson üzere isimlere John Cena, Cardi B, Michael Rooker ve Jim Parrack üzere isimler eşlik ediyor. Filmin yönetici koltuğunda Justin Lin bulunuyor. Filmin senaryosu ise Daniel Casey ve Chris Morgan tarafından kaleme alındı.

İşte merakla beklenen Süratli ve Öfkeli 9 filminin bir numara ve uzun fragmanı:

Yorum Yap

Yorum Yap