İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Maltepe Vestel Servisi Deneyimi

Maltepe Vestel Servisi Deneyimi

Maltepe Vestel Servisi

Maltepe Vestel Servisi müşterisi olarak sizlere bu gün bir tavsiyede bulunmak istiyorum.

Uzun zaman önce aldığım buzdolabım (yaklaşık 10 senelik) uzun bir aradan sonra eskisi gibi soğutmamaya başladı. Evi yeni taşıdığımız için dolabın zamanla soğutacağını düşünerek biraz beklemeye karar verdim. Baktım ki zamanla soğutmak yerine daha da performansı düşmeye başladı dolabımın.

Aklıma ilk gelen internette okuduğum kadarıyla vestel buzdolabı soğutma önerilerinden yola çıkarak fişini çekip beklemek geldi, ucuz yollu bir teknik olması da tabi ayrıca cezbetti 🙂

Neyse 1 gün de öyle bekleyip dolabın fişini tekrar taktığımda baktım ki soğutmadan eser yok. Bu böyle olmayacak, sebzeleri balkonda bekletmekte çözüm değil malum İstanbul havası bi güneşli bi karlı oluyor, internete daldım tekrar. Aklınıza ne geliyosa yazıp araştırdım.

Vestel buzdolabı arızaları, vestel buzdolabı neden soğutmaz, vestel buzdolabı soğutmuyor 🙂 Baktım google çözüm üretemiyor. Başladım servis araştırmaya..

En sonunda Maltepe Vestel Servisi olarak aratıp en çok beğenilen servis olarak Zafer Bey’i seçtim. Aradım sağolsun önce telefonda destek olmaya çalıştı ama olacak gibi değil kendisi gelmeye karar verdi.

Geldi dolaba baktı ki meğer motoru bozulmuş. Ben biraz bu konularda hassasımdır, dikkatlice izledim kendisi baya donanımlı ve tecrübeli birisiydi. Dedim napalım usta ne derse o 🙂

Şimdi gelelim saadete, geldiler yaptılar ve dolabım eskisinden daha iyi soğutuyor. Ne kadar teşekkür etsem az. Bu arada vestel yetkili servis telefon numaralarından aradım ve fiyat kıyaslaması yaptığımda çok daha uygun fiyata yaptırdım. Dolabımın motoru için 1 yıl garanti verdiler yaklaşık 2 haftadır tık yok bundan sonrada olacağını sanmıyorum. Çok iyi bir insan kendisi hemde bi kaç öneri aldık diğer beyaz eşyalar için klima için.

İnternette ve telefonda boşuna vestel yetkili servis aramayın. Ben kendilerine güvendiğim için artık bütün eşyalarım onlara emanet. Bu deneyimi sizlerle de paylaşmak istedim.

Hatta istanbul’da ki arkadaşlar için telefon numarası bırakıyorum belki ihtiyacı olan olur. Çekinmeden arayabilirsiniz, hatta google maps haritalar da yorumumu görebilirsiniz.

Bu arada unutmadan TELEFON NUMARALARI (216) 370 44 57 Cep’ten aramak isteyen olursa (532) 287 78 00 ismi Zafer.

Sağlıcakla kalın.

Yorum Yap

Yorum Yap