İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Seo
  3. Seo Hosting Nedir ?

Seo Hosting Nedir ?

Seo Hosting | SeoFit

Arkadaşlar merhaba, Seo Hosting Nedir ? Seo Hosting Gerçekten Faydalı mı ? gibi konuları ele alacağım.

Seo Hosting’in tek faydası diğer hostinglere göre 1’den fazla (A-B-C Class ip’lere) Sahip olmasıdır. Yani Her bir siteniz size özel ip’de barınır ve bu şekilde her bir sitenin google nezhinde farklılığı oluşur otomatik olarak. Bireysel hosting almayı düşünüyorsanız aldığınız CLASS ip’ler önemlidir.

Bütçenize göre bir seçim yapabilirsiniz fakat benim gibi reseller hesabınız ve 30’dan fazla siteniz mevcut ise gerçekten çok işinize yarayacaktır. Yani başka sitelerden  link alıyorsanız çok fazla ücret ödüyorsanız, artık kendi sektörünüzde site bulmakta güçlük çekiyorsanız kesinlikle SEO hostingler sizin işinize yarayacaktır. Bu şekilde kendi sektörünüzde 10 adet site barındırabilir, tüm bu sitelerin etinden sütünden faydalanabilirsiniz.

Google gözünden de son derece doğallığı yakalamış olursunuz. Şahsen kullandığım dönemde, seo hosting almadan önce bir sitem sıralamadan yok olmuştu. Yaklaşık 3-4 ay boyunca hiç sıralamaya girmedi. Aynı sektörde diğer sitem ise sürekli ilk sayfada idi. Daha sonra seo hosting’i denemeyi düşünerek satın aldım ve her bir sitemi farklı ip’ye taşıyınca sıralamadan yok olan sitem diğer sitemin bir altından giriş yaptı. Ve nerdeyse tüm sitelerim birden yükselme gösterdi ve hepsinin birbirine olan etkisi artınca haliyle ana sitelerimde daha iyi yerlere geldi.

Bu yüzden kendi link ağınızı kurmayı düşünüyorsanız hiç düşünmeden SEO hostinge geçebilirsiniz. Herkese iyi çalışmalar, bol hitli günler 🙂

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)