İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Fitness
  3. Steroid Önerileri ve Anabolizanlar Hakkında

Steroid Önerileri ve Anabolizanlar Hakkında

steroid tavsiye

Spor’a giriş yazımızı böyle bi başlıkta aktarmayı uygun buldum çünkü uzun yıllar sonucu elde ettiğim deneyimleri sizlerle paylaşmak istedim.

Bu yazıyı okuyorsan muhtemelen spora başladın, spor salonunda ki diğer kişilere baktın hepsi hayvan gibi 100-150 kilo ağırlığın altında ‘’– aaahh’’ ‘’– uuuuh’’ gibi enteresan seslerle hard core antrenman yapıyorlar ve sen buna özeniyorsun 🙂

Tahmin edeyim, MacFiT veya Sportial gibi genelde maddi durumu iyi olan arkadaşlar arasında çalışıyorsun. Buna da doğru diyorsan eğer doğru makaleyi okuyorsun 🙂

En başından açıklama gereği duyuyorum yazılarım tecrübe ile sabittir. Teori ile Pratik ayrımını yapabilen arkadaşlar beni anlarlar (Bu sporda herkes TEORİ de uzmandır, ilaç konusunda profesördür). Ben bu arkadaşlardan değilim ve Ertuğ Evrekli gibi Serdar Aktolga gibi hocalarımız varken nutuk atmak benim işim değil.

Arkadaşlar ilaç çok farklı bir cennet. Kendizi HULK gibi KONG gibi hissetirecek hatta yapabileceğinizi düşündüğünüz hayal gücünüzün sınırlarını aşırtacak bir konu bu ‘’STEROİD’’.

Hemen heveslenir gibi oldunuz ki zaten bu yazıyı okuyana kadar yüzlerce fikir/makale okuyup gelmişsinizdir diye kendimi teselli ederek bu ilaçları severek kullandığımı söyleyebilirim. Kullandığım veya deneyimlediğim ilaçları merak eden arkadaşlar için;

– Growft (GH)

– Trenbolone Ace/Enant.

– Masteron

– Deca

– Testesteron Prop./Enant.

– Turinabol

– Danabol

– Boldenon

– DNP (Yağ Yakıcı)

Bi kaç farklı türde anabolik kaldı kullanmadığım, podyum deneyimlemediğim için gerekte duymadım. Şimdi gelelim bu meret nedir neler yapar tavsiye edilcek bişey mi gibi soruların cevaplarına.

Yaşın 24-25’i geçtiyse aklı selim bi insan olduysan ben sana kullanda kullanmada demem. Bu senin hür iradene kalmıştır. Ben deneyimlemeyi tercih ettim ama sen etmeyebilirsin evet zararları var ama kullanımın dozu, ilacın kalitesi gibi faktörlerde devreye girince iş karışıyor 🙂 Eğer sağlam kaynaklarınız varsa eğer size yön gösterecek sağlam bir hocanız varsa kullanıp deneyimlemenizde fayda var. Yoksa hiç bulaşmayın çünkü sürekli sahte ilaç satmaya çalışan olur, bilmeden yorum yapan olur allah korusun sağlığınızdan olursunuz.

En önemli şey hocanız. Spor’un en önemli konusu beslenme, eğer bu 2’liyi yan yana getirmeyi başardıysanız işte o zaman siz bu işi sonuna kadar götürürsünüz.

Bu arada maddiyat maalesef bu sporun ve anabolizanların en temel konusu, malum dolar kuru dolayısıyla fiyatlar baya baya yüksek. Hatta minimum düzeyde standart bir hacim kürünün aylık maaliyeti site 1.000-1.500 TL gibi fiyatlara gelecektir.

Yazının devamını en kısa sürede tamamlayacağım arkadaşlar. Eğer merak ettiğiniz veya eklememi istediğiniz konu olursa yorum olarak bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap